Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany

FTL S.A.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad wydajnością zadań produkcyjnych na stanowiskach wtryskarek, lakierni/metalizacji,

  • Organizowanie pracy w sposób zapewniający należyte wykorzystanie zasobów ludzkich, maszyn i urządzeń,

  • Optymalizacja kosztów zużycia mediów w procesach produkcji,

  • Zarządzanie i koordynowanie podległym personelem w obszarze wtryskarek/lakierni/metalizacji,

  • Przygotowanie planu rozwoju kompetencji zespołu,

  • Przygotowanie motywacyjnego planu premiowego,

  • Bieżąca analiza produkcji pod względem jakości, ścisła współpraca z Pełnomocnikiem ds. Jakości,

  • Codzienna analiza wyników produkcji pod względem jakości, ilości i asortymentu,

  • Codzienne raportowanie wyników do przełożonych,

  • Przestrzeganie procesu technologicznego,

  • Przestrzeganie terminowości planów produkcji,

  • Gospodarowanie potencjałem produkcyjnym (ludzie, materiał, czas),

  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji techniczno-organizacyjnej związanej z podległym obszarem pracy,

  • Dbałość o wysoką jakość wyrobów,

  • Zachowanie czystości i codzienna kontrola stanowisk pracy metalizacji,

  • Znajomość instrukcji technologicznych i BHP na obowiązującym stanowisku,

  • Codzienna analiza produktów/półproduktów pod względem zgodności stanów magazynowych,

  • Czuwanie nad przestrzeganiem zasad BHP i p.poż. na stanowiskach pracy,

  • Zgłaszanie niedociągnięć, usterek, awarii oraz koordynacja szybkiego ich usuwania,

  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego,

  • Przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur oraz standardów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w firmie produkcyjnej,

  • Zdolności analitycznej pracy z innymi działami produkcji,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,

  • Znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność i orientacja na cele.

Mile widziane

  • Znajomość systemu typu ERP Comarche.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Samodzielność w działaniu oraz wyzwania, umożliwiające poszerzanie własnych kompetencji,

  • Pracę w doświadczonym zespole, wspierającym i dzielącym się wiedzą.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

FTL S.A.

Prężnie rozwijająca się firma produkująca oświetlenie samochodowe oraz plastikowe elementy karoseryjne do samochodów osobowych i ciężarowych skoncentrowana na sprzedaży eksportowej. Więcej informacji oraz oferta na stronie www.ftlfactory.pl

Przewiń do profilu firmy