Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany

  • Piaseczno, Warszawa, Potycz (pow. piaseczyński), mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 20.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Appol Sp. z o.o. Sp. K.

    Frima Appol Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K. -  wiodący polski producente zagęszczonych soków owocowych, soków NFC, naturalnych aromatów i suszu owocowego, do swojego zakładu w Potyczy poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piaseczno (okolice), Warszawa (okolice), Potycz (pow. piaseczyński)
    Numer referencyjny: 1.10.AP

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie podległym obszarem produkcyjnym
    • realizacja zadań wynikająca z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi, planowanie pracy zmiany w oparciu o plan produkcyjny
    • nadzorowanie parametrów pracy maszyn i jakości produkowanych wyrobów
    • realizacja oraz kontrola wskaźników efektywności procesów produkcyjnych
    • organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników
    • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, dyscypliny pracy oraz utrzymania porządku w podległym obszarze
    • inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających organizację pracy i dbałość o standaryzację procesów
    • współpraca z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów

    Wymagania:

    • konieczne doświadczenie na stanowisku Lidera, Brygadzisty lub Kierownika Zmiany Produkcyjnej w firmie z branży owocowo-warzywnej, przetwórczej, winiarskiej lub browarniczej
    • znajomość procesów technologicznych
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • znajomość systemów jakościowych
    • dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel)
    • proaktywność oraz odpowiedzialność
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
    • posiadanie ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

    Oferujemy:

    • możliwość dłuższej współpracy
    • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty system premiowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Appol sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Potycz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Appol sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Potyczy. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.