Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Colours Factory Sp. z o.o.

  • Piła

    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłową organizacją i przebiegiem procesów produkcyjnych,

  • Podejmowanie działań optymalizujących proces produkcyjny przy zachowaniu terminowej realizacji zleceń,

  • Tworzenie raportów z zakresu realizacji wyznaczonych celów – plan produkcji, plan wysyłek, plan transportów,

  • Analiza i ocena jakości produktów, zgłaszanie reklamacji wewnętrznych, udział w spotkaniach produkcyjnych,

  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem – wyznaczanie celów, planowanie, przydzielanie i delegowania zadań oraz weryfikacja ich realizacji (w trakcie zmiany 40-60 podległych osób),

  • Nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, instrukcji oraz standardów wewnętrznych obowiązujących w zakładzie (egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP, prawa pracy),

  • Motywowanie, rozwój kompetencji i umiejętności oraz ocena efektywności podległego zespołu, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych,

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz udzielanie urlopów pracownikom podległym w obrębie brygady.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie: wyższe (mile widziane poligraficzne),

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją i zasobami ludzkimi,

  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikatywność, rozwiązywanie konfliktów, praca zespołowa, delegowanie zadań, asertywność,

  • Zdolności managerskie – planowanie, organizowanie, monitorowanie oraz kontrola realizacji zadań w podległym zespole,

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania szybkich i trafnych decyzji w trudnych sytuacjach,

  • Wysoki poziom motywacji i nastawienie na realizację celów produkcyjnych,

  • Otwartość na naukę i ciągłe doskonalenie swoich kompetencji w obszarze zarządzania produkcją,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • Znajomość branży poligraficznej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy,

  • Nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • Szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Polsce. Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy stanowią naprawdę zgrany, pełen inspiracji zespół. Czeka na Ciebie praca w firmie należącej do czołówki polskich firm sektora poligraficznego. Poznaj naszą ofertę i już dziś dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy