Logo Pracuj.pl

Kierownik zmiany

Colours Factory Sp. z o.o.O firmie

  • Piła
    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, nadzór nad prawidłową organizacją i przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • podejmowanie działań optymalizacyjnych przy zachowaniu terminowości i jakości produktów,
  • osiąganie założonych celów produkcyjnych – raportowanie wyników pracy,
  • koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu - organizowanie pracy pracowników, delegowania zadań oraz weryfikacja ich realizacji, (w trakcie zmiany 40-60 podległych pracowników),
  • motywowanie, rozwój umiejętności oraz ocena efektywności zespołu, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz udzielanie urlopów pracownikom podległym w obrębie zmiany,
  • nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, instrukcji oraz standardów wewnętrznych obowiązujących w zakładzie (egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP, prawa pracy),
  • współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa w obrębie powierzonych obowiązków i bieżących zadań.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie: średnie bądź wyższe (mile widziane poligraficzne, zarządzanie i inżynieria produkcji),
  • m.in. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi oraz kierowaniu zespołem produkcyjnym na stanowisku kierownika, mistrza, brygadzisty, lidera,
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikatywność, delegowanie zadań, asertywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
  • zdolności managerskie – zarządzanie zespołem, planowanie, organizowanie, monitorowanie oraz kontrola realizacji zadań,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania szybkich i trafnych decyzji w trudnych sytuacjach, nastawienie na realizację celów produkcyjnych,
  • otwartość na zmiany, chęć wprowadzania usprawnień, dążenie do doskonalenia swoich kompetencji w obszarze zarządzania produkcją,
  • znajomość zasad Lean Management, 5S,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Mile widziane

  • znajomość branży poligraficznej będzie atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,
  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • dużą samodzielność działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

Kierownik zmiany, Piła