Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Eurocash LogistykaO firmie

  • Piorunów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Eurocash Logistyka:
To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kluczowe Zadania:

  • Kontrola prawidłowego przebiegu procesów magazynowych (kompletacja, przyjęcia, wysyłki);
  • Odpowiedzialność za całokształt pracy magazynu na danej zmianie;
  • Zarządzanie podległymi pracownikami;
  • Utrzymanie jakości pracy;
  • Planowanie czasu pracy zespołu;
  • Sporządzanie codziennych i miesięcznych raportów;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów ISO 22000, BHP i P.POŻ;
  • Nadzór i dbałość nad powierzonym mieniem i towarem na magazynie.

Idealny kandydat powinien:

  • Posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku w nowocześnie zarządzanym magazynie; mile widziane doświadczenie w firmie z branży FMCG;
  • Posiadać doświadczenie w zarządzaniu grupą min. 15 osobową;
  • Znać zasady dokumentacji i gospodarki magazynowej;
  • Mieć wykształcenie minimum średnie;
  • Posiadać umiejętności prognozowania i planowania;
  • Dobrze znać programy pakietu MS Office oraz SAP;
  • Być dyspozycyjny;
  • Posiadać umiejętność pracy w zespole;
  • Posiadać uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane).

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
    • Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;
    • Paczki i bony na Święta;
    • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
    • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Prywatna opieka medyczna Medicover;
    • Karty sportowe;
    • Imprezy świąteczne;
    • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Odpowiedzialne i decyzyjne stanowisko dające możliwość wdrażania nowych rozwiązań w podległym obszarze,
  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Rozbudowaną strukturę Grupy, dająca możliwości awansu,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne pod tym linkiem

 Przesłanie do Eurocash S.A. danych osobowych w zakresie szerszym niż wymagane przez przepisy Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Eurocash S.A. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem, przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator prosi o wycofywanie zgody drogą pisemną lub elektroniczną pod adres [email protected]

Ogłoszenie archiwalne