Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany

  • Płochocin (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Kierownik
  • 29.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Hurtownia Stali Zystal poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Płochocin (pow. warszawski zachodni)
    Zakres obowiązków:
    • Kierowanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu w zakresie obrotu i przetwórstwa stali
    • Efektywne zarządzanie stokiem magazynowym
    • Zarządzanie zespołem podległych pracowników
    • Realizacja wyznaczonych celów
    • Nadzór nad odbiegiem dokumentów magazynowych
    • Nadzór nad stanem technicznym i optymalną eksploatacją powierzonego sprzętu

    Wymagania:
    • minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami
    • wykształcenie minimum średnie
    • uprawnienia na wózek widłowy
    • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość
    Kandydatom oferujemy:
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, praca od poniedziałku do piątku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu - 517-578-133.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Zystal Marcin Zyska z siedzibą w Legionowie, zamieszczonych w niniejszym formularzu/e-mailu oraz w dołączonym przeze mnie do niego curriculum vitae w celu rekrutacji na stanowisko kierownik magazynu oraz oświadczam, że zapoznałem się z moimi prawami związanymi z przetwarzaniem danych osobowych przedstawionych w art. 13 ust. 1–2 (dane zbierane bezpośrednio) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).