Logo Pracuj.pl

Kierownik zmiany

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i nadzór nad pracą swojej ,kilkunastoosobowej zmiany,
  • Koordynowanie procesów produkcyjnych w celu uzyskania produktów o wymaganej jakości w oczekiwanym czasie,
  • Organizowanie pracy i motywowanie podległego zespołu,
  • Dbanie o obieg dokumentów i informacji na zajmowanym stanowisku,
  • Zapewnienie realizacji zakładanych celów we współpracy z innymi zmianami i działami,
  • Zapewnienie na swojej zmianie optymalnej ilości pracowników,
  • Odpowiedzialność za dopilnowanie porządku na stanowiskach pracy oraz stosowania się pracowników do obowiązujących procedur,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpiecznej pracy przez podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • Min.3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność motywowania pracowników,
  • Ambicja w dążeniu do celów,
  • Wykształcenie min. na poziomie inżynier/licencjat,
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w poligrafii.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.

Kreativia jest nowoczesną firmą produkcyjno reklamową. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym,projektowaniu i produkcji systemów informacji wizualnej, a także produkcji liter i znaków przestrzennych.

Kierownik zmiany, Poznań