Oferta pracy

Kierownik zmiany – produkcja Automotive

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Kierownik zmiany – produkcja Automotive

Lokalizacja: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym i zapewnienie planowej realizacji planu produkcyjnego oraz prawidłowego przebiegu procesu produkcji

  • Kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji

  • Kontrola bezpieczeństwa i higieny pracy w nadzorowanym obszarze

  • Aktywne zarządzanie pracą zespołu

  • Wdrażanie działań prowadzących do usprawniania procesów i technologii

  • Reagowanie na problemy jakościowe występujące w procesie, podejmowanie działań korygujących poprzez 5why, Fast Response

  • Bieżąca analiza osiąganych wyników oraz ich raportowanie

  • przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności obowiązującą w Kelly Services.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi Lean Manufacturing

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami produkcyjnymi

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, Multisport, ZFŚS, dofinansowanie do okularów, karta SODEXO i inne)

  • Premia roczna

  • Dostęp do zajęć językowych, platformy szkoleniowej, szkoleń wewnętrznych

  • Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Przewiń do profilu firmy