Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kierownik zmiany - produkcja elektrotechniki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla firmy skandynawskiej, specjalizującej się w produkcji elektrotechniki, okablowania poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko

    praca stała

    mazowieckie

    Warszawa

    oferujemy:

    • umowę o pracę
    • zarobki adekwatne do doświadczenia i umiejętności
    • prywatną opieka medyczna
    • pracę w nowoczesnym parku maszynowym w firmie która jest liderem w swojej branży

    zadania:

    • planowanie i koordynowanie zadań produkcyjnych tak, aby zlecenia były wykonane w terminie i zgodnie z normami jakościowymi poprzez:
    • realizację zleceń produkcji na czas (zgodnie z planem produkcji) i w określonym czasie (planowanym dla danego zlecenia)
    • przydział zleceń dla poszczególnych pracowników
    • dbałość o jakość wyrobu
    • szkolenie nowych pracowników
    • komunikacja wewnętrzna z innymi obszarami
    • motywowanie pracowników, dbałość o przestrzeganie zasad i dyscypliny pracy
    • analiza błędów, wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych
    • raportowanie wyników produkcyjnych

    oczekujemy:

    • podstawowa znajomość obsługi komputera
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.1 rok)
    • dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47