Oferta pracy

Kierownik Zmiany Produkcji

JOHNSON MATTHEY BATTERY MATERIALS

  • Konin

    Konin, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy swojego zespołu w trakcie zmiany produkcyjnej;

  • Kierowanie standardowymi procedurami firmy, udoskonalanie produkcji, rozwiązywanie problemów produkcyjnych oraz podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów, funkcjonowania działu, proponowanie zmian i nowych narzędzi;

  • Nadzór nad przestrzeganiem wysokich standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy;

  • Nadzór nad utrzymaniem obowiązujących standardów jakościowych;

  • Realizacja planów produkcyjnych zgodnie z harmonogramem;

  • Motywowanie i rozwijanie kompetencji zespołu, proponowanie działań odnośnie szkoleń i rozwoju podległych pracowników;

  • Odpowiedzialność za utrzymanie i ciągłe doskonalenie standardów 5S;

  • Dbanie o park maszynowy zgodnie ze standardami TPM;

  • Udział w spotkaniach produkcyjnych;

  • Komunikacja z innymi obszarami JMBM (np. magazyn, dział jakości, etc.) w celu przepływu istotnych dla utrzymania wydajności zakładu informacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe/średnie techniczne: preferowane o profilu chemicznym, technicznym;

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz doskonała organizacja pracy;

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów;

  • Umiejętności zarządzania zespołem i zmianami w branży produkcyjnej;

  • Umiejętność motywowania innych do pracy, bez potrzeby bezpośredniego nadzoru;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Udział w ciekawym projekcie typu greenfield - budowa nowego zakładu produkcyjnego;

  • Praca w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami;

  • Duże możliwości rozwoju:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Pozytywna i przyjazna atmosfera;

  • Prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny (PPE).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Johnson Matthey jest światowym liderem w dziedzinie zrównoważonych technologii. Wykorzystujemy naszą wiedzę naukową, aby wraz z naszymi klientami tworzyć rozwiązania, które realnie zmieniają otaczający nas świat. Nasza nauka i badania pomagają uczynić świat czystszym i zdrowszym dziś i dla przyszłych pokoleń. Działamy na rynku od ponad 200 lat, prowadząc działalność w ponad 30 krajach. Wspieramy potrzeby naszych klientów w 43 głównych zakładach produkcyjnych na całym świecie, zapewniając spójność i jakość, gdziekolwiek się znajdują.

Johnson Matthey Battery Materials to firma zajmująca się produkcją zaawansowanych materiałów do akumulatorów pojazdów elektrycznych. Jest firmą o zasięgu globalnym, opartą na materiałoznawstwie i elektrochemii.

Do naszego nowego zakładu produkcyjnego Johnson Matthey Battery Materials w Koninie, poszukujemy Kierownika Zmiany Produkcji, który dołączy do Zespołu Produkcji.

Przewiń do profilu firmy