Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany Produkcji Powłok Katalitycznych

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i koordynowanie pracy swojego zespołu (ok. 15 osób) w trakcie zmiany produkcyjnej;
  • kierowanie standardowymi procedurami firmy, udoskonalanie produkcji, rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów, funkcjonowania działu, proponowanie zmian i nowych narzędzi;
  • nadzór nad przestrzeganiem wysokich standardów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy;
  • nadzór nad utrzymaniem obowiązujących standardów jakościowych;
  • realizacja planów produkcyjnych zgodnie z harmonogramem;
  • raportowanie przebiegu procesu produkcji – raportowanie wyników w systemie SAP;
  • nadzór nad przestrzeganiem wysokich standardów dotyczących Gospodarki Odpadami;
  • motywowanie i rozwijanie kompetencji zespołu, proponowanie działań odnośnie szkoleń i rozwoju podległych pracowników;
  • aktywne rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
  • reagowanie na awarie występujące w podległym obszarze, we współpracy z zespołem Inżynierów;
  • odpowiedzialność za utrzymanie i ciągłe doskonalenie standardów 5S;
  • dbanie o park maszynowy zgodnie ze standardami TPM;
  • udział w spotkaniach produkcyjnych;
  • komunikacja z innymi obszarami (np. linia produkcyjna, magazyn, dział jakości, etc.) w celu przepływu istotnych dla utrzymania wydajności zakładu informacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe/średnie techniczne;
  • 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (lub podobnego programu) oraz SAP (lub analogicznie ERP);
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz doskonała organizacja pracy;
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • umiejętności zarządzania zespołem i zmianami w branży produkcyjnej;
  • gotowość do intensywnej pracy przy jednoczesnym dbaniu o osiągnięcie ustalonych celów;
  • umiejętność motywowania innych do pracy, bez potrzeby bezpośredniego nadzoru;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy, umożliwiające zbudowanie zespołu i realny wpływ na nowo tworzące się środowisko pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej;
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych;
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kursy językowe, bony i premie świąteczne);
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;
  • przyjazna atmosfera pracy;
  • praca w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Johnson Matthey Plc jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania wniosków przez odpowiednio wykwalifikowanych kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej, zmiany płci, małżeństwa lub związku partnerskiego, ciąży lub macierzyństwa, religii lub przekonań.

Do nowego zakładu w Gliwicach poszukujemy Kierownika Zmiany, który dołączy do zespołu produkcyjnego Johnson Matthey Poland.

Aktualne oferty pracodawcy
12154

Kierownik Zmiany Produkcji Powłok Katalitycznych, Alberta Einsteina 6, Gliwice