Oferta pracy

Kierownik Zmiany Produkcji

Klient Pracuj.pl

  • Wadowice

    Wadowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań wynikających z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi, planowanie pracy zmiany w oparciu o plan produkcyjny,

  • realizacja oraz kontrola wskaźników efektywności procesów produkcyjnych,

  • organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników,

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, dyscypliny pracy oraz utrzymaniu porządku w podległym obszarze,

  • inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających organizację pracy i dbałość o standaryzację procesów,

  • współpraca z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku co najmniej trzy lata,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • praca w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: okolice Wadowic

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Przewiń do profilu firmy