Oferta pracy

Kierownik zmiany produkcji

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Wrocław

Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w lipcu 2007 roku na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podstrefa Wrocław - Kobierzyce. Dzięki tej lokalizacji znajdujemy się niemal w centrum Europy w odległości zaledwie 342 km od Warszawy, 354 km od Berlina, 275 od Pragi oraz 407 km od Bratysławy z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i międzynarodowego lotniska We Wrocławiu.

Od roku
Jesteśmy częścią firmy EMS - Universal Scientific Industrial (USI),
która jest członkiem Taiwan's ASE group posiadającej fabryki w Chinach,
na Tajwanie oraz w Meksyku.

KIEROWNIK ZMIANY PRODUKCJI

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zmianą produkcyjną,
  • nadzór nad prawidłową realizacją planu produkcyjnego,
  • kontrola założeń produkcyjnych,
  • kontrola jakości na linii produkcyjnej,
  • rozwiązywanie powstających problemów,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 3 lata w zarządzaniu zmianą produkcyjną,
  • komunikatywna znajomość angielskiego,
  • doświadczenie w pracy z obcokrajowcami,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • niezbędnie narzędzia pracy,
  • wsparcie doświadczonych pracowników oraz przełożonego,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę
  • bogaty pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bonusy świąteczne, dofinansowanie na wakacje.

CV prosimy składać w języku polskim i angielskim
Zostań częścią naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy