Logo Pracuj.pl

Kierownik zmiany produkcji

SUMIRIKO POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Zagórz, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

SUMIRIKO POLAND sp. z o.o.

Składowa 2

Zagórz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zmianą produkcyjną ok 50-60 osób (operatorzy, liderzy),
  • Realizacja planów produkcyjnych przy zapewnieniu bezpieczeństwa zespołu oraz jakości produktu.

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Kreatywność – proponowanie i wprowadzanie usprawnień w istniejących procesach produkcyjnych,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość wymagań branży automotive,
  • Umiejętności przywódcze, komunikatywność, operacyjność, umiejętność pracy w stresie, decyzyjność,
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

SumiRiko Sp. z o.o. to firma, wchodząca w skład japońskiej grupy producentów części samochodowych Sumitomo Riko Co. Ltd.

Kierownik zmiany produkcji, Składowa 2, Zagórz