Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Dawtona Sp z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Błonie, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie, Leszno (pow. warszawski zachodni)
Nr Ref. 03/07/2020

Zadania:

  • Kontrola prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych, rozliczanie produkcji, motywowanie zespołu;
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych oraz ewidencji czasu pracy podległych pracowników;
  • Organizacja pracy podległego zespołu w celu osiągnięcia określonych wydajności;
  • Motywowanie i ocenianie podległego zespołu;
  • Zwiększanie poziomu efektywności i podnoszenie poziomu jakości;
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych;
  • Realizacja założonych planów produkcyjnych;
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów
    i procedur obowiązujących w zakładzie;
  • Dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy;
  • Raportowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sektorze produkcji żywności (mile widziane przetwórstwo owoców i warzyw, napoje);
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne: technologia żywienia; zarządzanie produkcją, jakością
  • Zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi;
  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dawtona Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bieniewickiej 52, 05-870 Błonie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy