Oferta pracy

Kierownik zmiany produkcyjnej

Dawtona Sp. z o.o.O firmie

  • Błonie, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik zmiany produkcyjnejNumer ref.: 09/04/2021

 Zadania:

  • Kontrola prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych, rozliczanie produkcji, motywowanie zespołu
  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych oraz ewidencji czasu pracy podległych pracowników
  • Organizacja pracy podległego zespołu w celu osiągnięcia określonych wydajności
  • Motywowanie i ocenianie podległego zespołu
  • Zwiększanie poziomu efektywności i podnoszenie poziomu jakości
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych
  • Realizacja założonych planów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie
  • Dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy
  • Raportowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sektorze produkcji żywności (mile widziane przetwórstwo owoców i warzyw)
  • Preferowane wykształcenie: technologia żywienia; zarządzanie produkcją, jakością
  • Zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dawtona Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bieniewickiej 52, 05-870 Błonie.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dawtona sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne