Oferta pracy

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

VALEO SIEMENS EAUTOMOTIVE POLAND

Bażaniec 8

Czechowice-Dziedzice

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i organizacja pracy w dedykowanym obszarze produkcyjnym:

  • Nadzór nad absencją i czasem pracy pracowników w SAP HR;

  • Odpowiedzialność w zakresie ocen i szkoleń pracowników;

  • Koordynacja współpracy w zakresie utrzymania ruchu, jakości,produkcji i planowania;

  • Zapewnienie zgodności wskaźników produkcji z założonymi celami;

  • Dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów poprzez ulepszenia i pilotaż działań warsztatowych;

  • Dbanie o rozwój zespołu liderów i operatorów poprzez szkolenia i delegowanie zadań;

  • Koncentracja i działania prewencyjne mające na celu zminimalizowanie ryzyka wypadków;

  • Ulepszenia na liniach w celu poprawy bezpieczeństwa, jakości i utrzymania ruchu;

  • Koordynacja zadań dla inżynierów jakości, utrzymania ruchu podczas zmiany produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • 3 do 5 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej;

  • Doświadczenie w nadzorowaniu zespołu produkcji;

  • Tytuł Inżyniera;

  • Umiejętność monitorowania i kontroli wskaźników produkcji;

  • Stała chęć rozwoju osobistego i zespołowego;

  • Umiejętność pracy pod presją;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Interesującą możliwość uczestniczenia w tworzeniu i uruchamianiu nowoczesnego zakładu typu greenfield zajmującego się rozwojem systemów do samochodów elektrycznych;

  • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna, Pracownicze Programy Emerytalne i inne świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Valeo Siemens eAutomotive jest wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się rozwojem innowacyjnych komponentów napędowych dla elektromobilności. Założona w 2016 roku spółka posiada jednostki badawcze oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Francji, Chinach, Norwegii, na Węgrzech oraz w Polsce. Firma Valeo Siemens eAutomotive zatrudnia ponad 3500 osób, których zaangażowanie jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu technologicznego oraz służy innowacjom zapewniającym zrównoważony rozwój. Dzięki połączeniu kompetencji i zasobów, Valeo Siemens eAutomotive wnosi istotny wkład w dalszy rozwój mobilności elektrycznej i przyczynia się do zapewnienia czystej, niskoemisyjnej przyszłości w branży motoryzacyjnej

Przewiń do profilu firmy