Oferta pracy

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Model Opakowania Sp. z o.o.

Duńska 1

Czosnów (pow. nowodworski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników podczas zmiany produkcyjnej

  • Planowanie pracy zmiany w oparciu o plan produkcyjny

  • Realizacja zadań wynikająca z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi

  • Nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji

  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną

  • Egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz proaktywna postawa

  • Umiejętność rozwiązywania problemów występujących w środowisku produkcyjnym i zapobieganie ich występowaniu w przyszłości

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 3 lub 4 brygadowym

  • Zaangażowanie, sumienność oraz dynamizm w realizacji zadań

  • Dodatkowy atut – znajomość nowoczesnych metod zarządzania i optymalizacji produkcji (np. Lean Six Sigma)

To oferujemy

  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie

  • Pełne szkolenie wprowadzające, wszystkie niezbędne narzędzia pracy, wparcie doświadczonego zespołu specjalistów

  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w dobrej atmosferze

  • Opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy - karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne dla dzieci

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 24 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.

Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli. Obecnie zatrudniamy ponad 800 pracowników. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy