Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

HRE Sp. z o.o. O firmie

  • Gniezno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dla naszego Klienta – firmy rodzinnej produkującej i sprzedającej słodycze poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • organizacja pracy podległego zespołu
  • realizacja założonego planu produkcyjnego
  • planowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej produkcji i realizowanych zamówień
  • dbałość o utrzymanie sprawnego stanu maszyn i urządzeń
  • inicjowanie działań w celu wprowadzania usprawnień w pracy
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i ochrony środowiska

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność planowania i organizowania procesu produkcji
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • skrupulatność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zdolności przywódcze
  • umiejętność analitycznego myślenia

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazne środowisko pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiet świadczeń z ZFŚS
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Ogłoszenie archiwalne