Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

  • Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład  niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

    Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, polskiej firmy produkcyjnej o wieloletniej pozycji lidera w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

    Na tym stanowisku będziesz zajmować się:

    • Koordynowaniem pracy brygady na terenie hali
    • Motywowaniem pracowników i dbaniem o ich bezpieczeństwo
    • Ścisłą współpracą z Dyrektorem Zakładu
    • Zgłaszaniem i wdrażaniem własnych pomysłów dotyczących usprawnień na danych stanowiskach
    • Dbaniem o sprawność działania maszyn i urządzeń produkcyjnych

    Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli..

    • Zdobyłeś/aś wykształcenie średnie techniczne
    • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w obszarze produkcji
    • Wiążesz swoją ścieżkę zawodową z obszarem zarządzania produkcją
    • Lubisz pracę z ludźmi
    • Nie boisz się wyzwań i samodzielności w miejscu pracy
    • Potrafisz szukać rozwiązań i masz własne pomysły
    • Zależy Ci na długofalowej współpracy z pracodawcą

    Nasz Klient przygotował dla Ciebie:

    • Pełne wdrożenie przed rozpoczęciem pracy
    • Otwartość na zgłaszane pomysły
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o długoterminową umowę o pracę
    • Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy
    • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności
    • Udział w wyjazdowych, zagranicznych szkoleniach i kursach zawodowych
    • Pracę w zgranym zespole fachowców
    • Dokładny zakres zadań i jasne ścieżki awansu
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

    „Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.