Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

  • Skawina, Kraków, małopolskie
  • Przemysłowa 3, 32-050 Skawina, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • 31.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Valeo
    Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

    Valeo Thermal Systems - Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika
    Zakład w Skawinie jest największym na świecie zakładem Grupy Valeo specjalizującym się w samochodowych wymiennikach ciepła. Obecnie największe w Polsce centrum R&D zatrudnia blisko 200 wykwalifikowanych Inżynierów, biorących udział w projektach dla wielu krajów z całego świata.
    Lokalizacja: Skawina obok Krakowa

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnianie realizacji planów produkcyjnych z uwzględnieniem jakości oraz wydajności;
    • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i ergonomię pracy;
    • Nadzór nad wynikami oraz przygotowywanie dziennych raportów produkcyjnych;
    • Inicjowanie i nadzorowanie działań korekcyjnych i prewencyjnych w wyznaczonym obrębie;
    • Wdrażanie działań usprawniających poprzez warsztaty;
    • Zarządzanie zespołem;
    • Motywowanie zespołu w celu rozwijania własnych inicjatyw, propozycji ulepszeń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne;
    • Znajomość środowiska Windows oraz MS Office;
    • Umiejętności organizacyjne;
    • Zdolność rozwiązywania problemów;
    • Wysoka motywacja oraz silne ukierunkowanie na cel;
    • Umiejętność zarządzania zespołem;
    • Znajomość narzędzi jakościowych: FMEA, SPC, PDCA, FTA, QRQC, 5S oraz VPS (Kanban, SMED, Hoshin) – będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
    Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

    Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

    “Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.