Oferta pracy

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Dawtona Sp. z o.o.

  • Leszno (pow. warszawski zachodni)

    Leszno (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych, rozliczanie produkcji, motywowanie zespołu

  • Prowadzenie szkoleń stanowiskowych oraz ewidencji czasu pracy podległych pracowników

  • Organizacja pracy podległego zespołu w celu osiągnięcia określonych wydajności

  • Motywowanie i ocenianie podległego zespołu

  • Zwiększanie poziomu efektywności i podnoszenie poziomu jakości

  • Doskonalenie procesów produkcyjnych

  • Realizacja założonych planów produkcyjnych

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur obowiązujących w zakładzie

  • Dbałość o mienie zakładu i porządek na stanowiskach pracy

  • Raportowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sektorze produkcji żywności (mile widziane przetwórstwo owoców i warzyw)

  • Preferowane wykształcenie: technologia żywienia; zarządzanie produkcją, jakością

  • Zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Program poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • napoje

  • parking dla pracowników