Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Grupa ProgresO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to jedna z największych na świecie producentów opakowań, lider innowacyjności w swojej branży. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko::

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych w powierzonym obszarze
  • Egzekwowanie i nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników zasad, procedur i standardów
  • Bieżąca kontrola wydajności i efektywności podległych zespołów, inicjowanie działań mających na celu poprawę wyników
  • Odpowiedzialność za prawidłowe utrzymanie porządku na hali produkcyjnej i standardów 5S
  • Podejmowanie bieżących działań mających na celu zminimalizowanie strat produkcyjnych
  • Zarządzanie przebiegiem procesów produkcyjnych i technologicznych na danej zmianie
  • Zapewnienie ilościowego i terminowego wykonania planu produkcji poprzez właściwe wykorzystanie zdolności produkcyjnych oraz efektywne zarządzanie personelem
  • Nadzór nad poprawnym przygotowaniem dokumentacji produkcyjnej (prawidłowy obieg dokumentów)
  • Optymalizacja zużycia surowców i narzędzi do produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkudziesięcioosobowym zespołem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, 12-godzinnym
  • Znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania przepisów ppoż i zasad jakościowych
  • Praktyczna znajomość metodologii Lean Manufacturing, w tym standardów 5S+S
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętność otwartej komunikacji i motywowania zespołu

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozbudowany system wynagrodzenia: część zasadnicza + dodatek za system + premia za wyniki
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych:
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • kursy języka angielskiego
  • ubezpieczenie grupowe
  • ZFŚS
  • system poleceń pracowniczych
  • dofinansowanie do szkoleń
  • Realna możliwość awansu
  • Przełożonych otwartych na współpracę i doświadczony zespół produkcyjny
  • Pracę w międzynarodowej organizacji korzystającej z nowoczesnych metod zarządzania, stawiającej na stałe podnoszenie jakości swoich procedur
  • Udział w rozbudowie fabryki, będącej liderem w swojej branży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Kierownik Zmiany Produkcyjnej, Łódź