Kierownik Zmiany Produkcyjnej

THGO firmie

  • 55-040 Magnice, Polska
    Magnice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

THG

55-040 Magnice

Magnice (pow. wrocławski)

Działalność The Hut Group (THG) jest skupiona na zdrowiu, urodzie i prestiżowych odżywkach sportowych. Firma jest właścicielem i dystrybutorem wielu wiodących marek w tym LookFantastic.com, ESPA, Illamasqua, Grow Gorgeous, Mamma Mio, Mio Skincare i MyProtein.com – światowej marki odżywki sportowej.

THG obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Efektywne zarządzanie zespołem Liderów Produkcji
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy w podległym obszarze
  • Terminowe i jakościowe realizowanie przyjętego planu produkcji
  • Organizowanie i sprawowanie nadzoru nad przepływem materiałów produkcyjnych
  • Skuteczna współpraca z działami wspierającymi proces produkcji
  • Monitoring sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Udział w projektach optymalizacyjnych, również poza obszarem zarządzania - poszukiwanie, inicjowanie i wdrażanie usprawnień
  • Przygotowywanie raportów produkcyjnych
  • Realizacja zakładanych wskaźników (KPI)
  • Rozliczanie zleceń produkcyjnych w systemie

Kluczowe kompetencje:

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników
  • Doświadczenie wyniesione z pracy w firmie produkcyjnej z branży spożywczej (znajomość HACCP, BRC, GMP, GHP)
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, systemy typu ERP)
  • Gotowość do wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość języka angielskiego poziom B2

Oferujemy Ci:

atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, możliwość korzystania z transportu pracowniczego)
możliwość rozwoju zawodowego, również w ramach Grupy The Hut

możliwość aktywnego współtworzenia całkiem nowej inwestycji w Polsce, trzeciej w The Hut Group.
pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole ludzi ceniących wzajemne relacje i wymianę doświadczeń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy