Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

  • Pniewy, Międzychód, Wronki, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 06.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje:

Miejsce pracy: okolice Pniew
Miejsce pracy: Międzychód (okolice), Wronki (okolice), Pniewy (okolice)
Region: wielkopolskie

Zadania:

  • Organizowanie, nadzorowanie i zabezpieczanie pracy podległego zespołu pracowników;
  • Zapewnienie ciągłości produkcji i realizację dziennych planów produkcyjnych;
  • Gromadzenie i weryfikacja danych, analiza zdarzeń produkcyjnych, sporządzanie raportów;
  • Określanie przyczyn awarii;
  • Udział we wdrażaniu nowych technologii i nowych rozwiązań doskonalących procesy produkcyjne;
  • Zapewnianie wydajniej pracy maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne);
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację;
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów technicznych i podejmowania szybkich decyzji;
  • Otwartość na nowe rozwiązania i technologie.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Mulitsport, świąteczne świadczenia pieniężne);
  • Pełne wyzwań, odpowiedzialne stanowisko;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się