Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

  • Milejów (pow. łęczyński), lubelskie
  • Kierownik
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Milejów (pow. łęczyński)
    Nr ref.: to 23/03/2018

    Zadania:

    • Zarządzanie produkcją spożywczą;
    • Organizacja pracy podległego zespołu;
    • Praca w systemie zmianowym.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w sektorze produkcji żywności (mile widziane przetwórstwo owoców i warzyw);
    • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub w technologii żywienia;
    • Zdolności kierownicze oraz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi;
    • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
    • Stabilność zatrudnienia;
    • Pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku;
    • Możliwość zakwaterowania.

    Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie w formie elektronicznej CV klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)