Oferta pracy

Kierownik zmiany produkcyjnej

SPOMASZ NAKŁO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

SPOMASZ NAKŁO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Potulicka 1

Nakło nad Notecią

Spomasz Nakło Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesem produkcji
  • planowanie produkcji oraz bieżące korygowanie
  • zarządzanie zasobami ludzkimi w systemie zmianowym
  • analizowanie i monitorowanie procesów produkcyjnych zgodnie z wdrożonymi procedurami
  • dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb
  • bieżąca kontrola wydajności i efektywności podległych zespołów
  • opracowywanie rozwiązań mających na celu obniżenie strat produkcyjnych, podnoszenie standardów jakościowych oraz wydajności
  • dbanie i przestrzeganie procedur wewnętrznych spółki oraz zasad bhp
  • zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów
  • delegowanie zadań i rozliczanie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji lub inne kierunki techniczne)
  • doświadczenie zawodowe na ww. lub podobnym stanowisku (lider produkcji, z-ca kierownika)
  • bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu
  • silna motywacja i ukierunkowanie na realizację założonych celów
  • umiejętność motywowania pracowników
  • obsługa komputera (Ms Office)
  • samodzielność
  • mile widziana znajomość obsługi programu Streamsoft Prestiż

Oferujemy:

  • zatrudniamy na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę w rozwijającej się i inwestującej firmie
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy