Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

  • Opole, opolskie
  • Kierownik
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kierownik zmiany produkcyjnej
    Miejsce pracy: Opole
    5-30-53665
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł
    Dla naszego klienta, którym jest wiodąca firma z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Kierownik zmiany produkcyjnej.

    Zakres obowiązków obejmuje:
    • zapewnienie realizacji planu produkcji,
    • planowanie, koordynowanie i nadzór nad podległymi pracownikami,
    • rozwiązywanie problemów i proponowanie usprawnień w zakresie przebiegu procesu produkcyjnego,
    • zapewnienie właściwego poziomu jakości i bezpieczeństwa na podległym obszarze.
    Wymagania
    • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • umiejętność zarządzania zespołem,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów.
    Korzyści
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju w ramach organizacji,
    • współtworzenie nowego projektu,
    • praca w zgranym zespole.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment.

    Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

    Grafton Recruitment Polska sp. z o.o. jest wpisany do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 812.