Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Colours Factory Sp. z o.o.O firmie

  • Wypoczynkowa 13, Piła
    Piła, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Colours Factory Sp. z o.o.

Wypoczynkowa 13

Piła

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym na podległej zmianie

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy w obszarze produkcyjnym

  • Nadzór nad przygotowaniem oraz zabezpieczeniem materiałów potrzebnych do produkcji

  • Dokonywanie kontroli jakościowych, zgłaszanie błędów

  • Raportowanie realizowanych działań

  • Zapewnienie wymaganego poziomu jakości produkowanych wyrobów poprzez analizę jakości dostarczanych surowców, przebieg procesów produkcyjnych oraz analizę jakości wyrobów gotowych oraz formułowanie zadań w tym zakresie dla podległych pracowników

  • Optymalizacja procesu produkcji i identyfikacja nowych możliwości rozwoju: maksymalizacja wydajności produkcyjnej, minimalizacja odpadu

  • Egzekwowanie przestrzegania przez pracowników podwładnych przepisów, zasad i standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Wysoko rozwinięte kompetencje z obszaru komunikacji

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Nagrody pieniężne w programie rekomendacji pracowników

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języka angielskiego lub niemieckiego

  • Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu

Jesteśmy jedną z wiodących firm poligraficznych w Polsce. Działamy jako multibrand i drukujemy produkty, które pomagają naszym Klientom osiągać sukces w biznesie.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Możesz do nas dołączyć i razem z nami rozwijać swoją karierę zawodową.

Przewiń do profilu firmy