Oferta pracy

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

RICOR Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

RICOR Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy globalnego producenta części metalowych, który dostarcza innowacyjne rozwiązania dla klientów w sektorze automotive na całym świecie. RICOR™ jest uznaną marką w zakresie tłoczenia i montażu elementów nadwozi i podwozi samochodowych.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.ricor.co.uk

ogłasza nabór na stanowisko:
KIEROWNIK ZMIANY PRODUKCYJNEJ
Miejsce pracy: Starczanowo (okolice Wrześni)

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego przy zapewnieniu wymagań jakościowych i bezpieczeństwa
  • Zarządzanie i koordynowanie pracą podległych pracowników na zmianie (35-40 osób), motywowanie, kontrola, analiza i ocena ich wyników pracy
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie planu produkcji, przestrzeganie ustalonych norm wydajności, zwiększanie poziomu efektywności oraz jakości na podległym obszarze
  • Identyfikacja, rozwiązywanie i usprawnianie bieżących problemów produkcyjnych poprzez podejmowanie natychmiastowych działań naprawczych i zapobiegawczych
  • Rozliczanie produkcji na bazie wewnętrznego systemu informatycznego
  • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie wyników, komunikacja z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika/Lidera Zmiany w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej/branży metalowej (warunek konieczny) – minimum 4 lata
  • Zdolności analityczne w zakresie diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługa przyrządów pomiarowych
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • Umiejętność obsługi systemów ERP/MRP
  • Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • Ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w grupie międzynarodowej
  • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę, pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ
lub
Ricor Polska Sp. z o.o.
Starczanowo 3C, 62-330 Nekla
Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy