Oferta pracy

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

LeasingTeam ProfessionalO firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik Zmiany ProdukcyjnejNumer ref.: 0040814

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie oraz motywowanie podległego zespołu (zespół 20-30 osób);
  • realizacja planów produkcyjnych przy zapewnieniu bezpieczeństwa zespołu oraz jakości produktu;
  • doskonalenie i poprawa procesów produkcyjnych w szczególności w zakresie jakości oraz poziomu efektywności;
  • wprowadzanie nowych koncepcji pracy celem poprawy organizacji, efektywności pracy i jej bezpieczeństwa;
  • przeprowadzanie audytów dotyczących standardów pracy w swoim obszarze.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne lub społeczne);
  • min. dwa lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (doświadczenie w obszarze automotive będzie dużym atutem);
  • umiejętność zarządzania zespołem zdobytego w zespole produkcyjnym;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku międzynarodowym;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • kreatywność - wprowadzanie usprawnień w istniejących procesach;
  • umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • system premiowy;
  • system benefitów pozapłacowych w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne i inne;
  • pakiet szkoleń;
  • możliwość pracy i rozwoju w stabilnej firmie w środowisku specjalistów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne