Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Valeo Thermal SystemsO firmie

  • Skawina, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Valeo Thermal Systems

Przemysłowa 3

Skawina

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych z uwzględnieniem jakości oraz wydajności;
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i ergonomię pracy;
  • Zarządzanie zespołem;
  • Nadzór nad wynikami oraz przygotowywanie dziennych raportów produkcyjnych;
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań korekcyjnych i prewencyjnych w wyznaczonym obrębie;
  • Wdrażanie działań usprawniających poprzez warsztaty;
  • Motywowanie zespołu w celu rozwijania własnych inicjatyw oraz propozycji ulepszeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne;
  • Znajomość środowiska Windows oraz MS Office;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Zdolność rozwiązywania problemów;
  • Wysoka motywacja oraz silne ukierunkowanie na cel;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Znajomość narzędzi jakościowych FMEA, SPC, PDCA, FTA, QRQC, 5S oraz VPS (Kanban, SMED, Hoshin) – będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;
  • Atrakcyjne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit (w tym karta Multisport), dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracowniczy Program Emerytalny, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • premia miesięczna
  • premia wakacyjna
  • kafeteria benefitów
  • program zakupu akcji Valeo
  • program doradztwa dla pracowników
  • opieka medyczna na terenie firmy
  • transport dla pracowników pracujących na zmianę

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Oddział THS to pierwszy i najstarszy zakład Valeo w Polsce, w którym pracuje około 2000 osób.

Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika w Skawinie zajmuje się projektowaniem i produkcją najnowszej generacji innowacyjnych wymienników ciepła tj: chłodnic silnika, chłodnic oleju, chłodnic powietrza turbodoładowującego, chłodnic klimatyzacji, a także kompletnych układów chłodzenia silników, czyli modułów chłodzących, które oprócz swojej zasadniczej funkcji pozwalają zredukować zużycie paliwa oraz obniżają emisję szkodliwych związków, w tym również dwutlenku węgla.

W fabryce znajduje się ponad 150 linii produkcyjnych oraz kilkadziesiąt robotów usprawniających procesy produkcyjne oraz poprawiające ergonomię pracy na stanowiskach.

W Centrum Badań i Rozwoju pracuje ponad 150 inżynierów, którzy biorą udział w projektach dla wielu krajów z całego świata. Zaangażowanie i osiągnięcia tych osób zostały już kilkakrotnie odznaczone m. in. międzynarodową nagrodą PACE Award przyznawaną dla najbardziej innowacyjnych produktów w przemyśle motoryzacyjnym.

Kierownik Zmiany Produkcyjnej, Przemysłowa 3, Skawina