Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

GEMINI HRM CONSULTING BARBARA KOZARO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Kierownik

GEMINI HRM Consulting to firma zajmująca się doradztwem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, tworzenia polityki personalnej, tworzenia i dostosowywania procesów kadrowych do aktualnych standardów.

Dla swojego Klienta, lidera w swojej branży zlokalizowanego na terenie śląska, poszukujemy:

Twoje obowiązki:

  • organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników oraz realizacja procesu produkcji pod względem ilościowym i jakościowym,
  • zapewnienie przestrzegania obowiązującej technologii,
  • kontrola i przestrzeganie ustalonych celów produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za prawidłową organizację pracy i bezpieczeństwo na podległym obszarze,
  • poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do optymalizacji kosztów,
  • wdrażanie nowych pracowników,
  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych oraz ewidencji czasu pracy podległych pracowników,
  • organizacja pracy podległego zespołu w celu osiągnięcia określonych wydajności,
  • raportowanie wskaźników produkcyjnych.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (mile widziana branża FMCG),
  • znajomość procesów produkcyjnych oraz narzędzi związanych z optymalizacją produkcji,
  • praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing (min.:5S, Kaizen),
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • znajomość systemów wsparcia produkcji typu MRP,
  • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy oraz inicjatywa w działaniu,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:

  • samodzielne  zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy),
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • rozwój kompetencji merytorycznych i menedżerskich,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • prywatne ubezpieczenie na życie.

Ogłoszenie archiwalne