Kierownik Zmiany Produkcyjnej

  • śląskie
  • Kierownik
  • 19.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Valeo
    Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

    Valeo Lighting Systems - Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia
    Zakład w Chrzanowie produkuje lampy tylne i przednie do samochodów osobowych. Zakład posiada w pełni wyposażone Laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów współpracuje z Centrami Rozwoju Valeo w całej Europie.
    Lokalizacja: Chrzanów
    Nr ref.: SV/VLS/062019

    Misja:

    Kierownik zmiany jest hierarchicznie pierwszą osobą odpowiedzialną za operatorów produkcji. Jego odpowiedzialność dotyczy sprawności jednostek produkcyjnych, które są mu przypisane i zarządzanie podległym personelem, jak również dbałość o higienę, bezpieczeństwo i warunki pracy.

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie i organizowanie pracy podległych pracowników, sprawowanie bieżącej kontroli nad realizacją powierzonych im zadań przez oraz przestrzeganiem przez nich odpowiednich zasad i przepisów;
    • Współtworzenie i zapewnienie realizacji planu produkcji;
    • Kierowanie standardowymi procedurami firmy (5S, TPM, SMED);
    • Nadzorowanie użytkowania maszyn i urządzeń węzła produkcyjnego, zgodnie z instrukcjami i zasadami pracy;
    • Zaznajamianie podległych pracowników z ich zakresem czynności na stanowiskach pracy oraz instrukcjami pracy, zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz problemami jakościowymi;
    • Organizowanie urlopów, równoważenie liczby pracowników między ekipami, zapewnienie dyscypliny czasu pracy;
    • Proponowanie działań odnośnie szkolenia personelu, rozwoju wynagrodzeń, awansów, zmian stanowiska, przeniesień;
    • Prowadzenie  spotkań dotyczących ocen rocznych;
    • Upowszechnienie  wszelkich działań motywujących i integrujących podległe zespoły pracowników;
    • Proponowanie i śledzenie wskaźników jakościowych;
    • Zapewnienie niezbędnych szkoleń  jakościowych i kierowanie grupą rozwiązywania problemów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne;
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, preferowana branża Automotive;
    • Dobra znajomość MS Office;
    • Wiedza oraz praktyczna znajomość systemów jakości;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Pakiet socjalny;
    • Umowa o pracę;
    • Praca w systemie zmianowym (system 4 brygadowy);
    • Dostęp do narzędzi i systemów stosowanych według najwyższych standardów.
    Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o., Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o, Valeo Siemens eAutomotive Sp. z o.o. oraz Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

    Chcąc wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

    “Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.