Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany produkcyjnej

Thoni Alutec Sp. z o.o.

  • Kwiatkowskiego 1, Stalowa Wola
    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kwiatkowskiego 1

Stalowa Wola

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i dozorowanie produkcji w Centrum Obróbki Mechanicznej

  • poprawa przepływu procesu na obrabiarkach CNC

  • zarządzanie 30 osobowym zespołem

Nasze wymagania

  • umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym

  • umiejętność nadzorowania realizacji zadań od strony jakości i wydajności procesu produkcyjnego

  • dobra znajomość zagadnień obróbki skrawaniem

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę

  • możliwość awansu wewnętrznego (70% osób zatrudnionych na stanowiskach średniego i wyższego szczebla)

  • stabilne, długotrwałe zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat na polskim rynku

O nas

Firma Thoni Alutec w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1700 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.