Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany produkcyjnej

Carcoustics Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie optymalnego i terminowego przebiegu produkcji zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w zakresie bezpieczeństwa, standardów jakościowych, norm środowiskowych i wewnętrznej polityki Compliance

  • nadzorowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych zgodnie z wytycznymi jakościowymi

  • monitorowanie procesów produkcyjnych i wdrażanie środków korekcyjnych w przypadku awarii oraz odchyleń

  • kontrolę i dokumentację procesów przezbrajania i czyszczenia, awarii, przestojów i odchyleń w zakresie parametrów procesowych

  • zapewnienie ekonomicznego oraz optymalnego pod względem technicznym wykorzystania maszyn, urządzeń, instalacji i narzędzi

  • monitorowanie personelu działu produkcji oraz maszyn produkcyjnych pod kątem wydajności (jakość oraz ilość)

  • określanie zapotrzebowania na szkolenia oraz szkolenie pracowników działu produkcji w porozumieniu z kierownikiem produkcji

  • inne prace administracyjne związane z zarządzaniem personelem

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym bądź zaplanowanego intensywnego pogłębienia ww. kompetencji językowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Carcoustics Poland Sp. z o.o.

Dzięki produktom firmy Carcoustics świat pozostaje w ruchu. Wdrażane przez nas rozwiązania sprawiają, iż samochody, pociągi, pojazdy użytkowe, sprzęt gospodarstwa domowego oraz pozostałe urządzenia spełniają Państwa najwyższe oczekiwania. Nieczęsto je widać, ale zawsze można je poczuć i usłyszeć. Nasz sukces zawdzięczamy każdemu z przeszło 2600 pracowników zatrudnionych w siedzibie głównej firmy w Leverkusen oraz osiemnastu innych zakładach zlokalizowanych w Niemczech, Europie, Ameryce i Azji. Jako przedsiębiorstwo średniej wielkości ukierunkowywane na podbój światowych rynków łączymy przyjazną atmosferę pracy z ciekawymi zadaniami oraz międzynarodowymi możliwościami rozwoju.

Przewiń do profilu firmy