Oferta pracy

Kierownik zmiany produkcyjnej

Persan Polska S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników,

  • Budowanie zaangażowania i dbanie o rozwój podległych pracowników,

  • Koordynowanie i zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego,

  • Realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami, instrukcjami i standardami,

  • Utrzymanie ciągłości produkcji, realizacja celów produkcyjnych,

  • Inicjowanie i koordynowanie działań usprawniających,

  • Optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,

  • Monitorowanie oraz raportowanie przyjętych wskaźników produkcyjnych,

  • Przygotowanie raportów na potrzeby organizacji,

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie - preferowane techniczne,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Lidera/ Brygadzisty lub Kierownika obszaru w firmach o profilu produkcyjnym (doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem)

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności liderskie, umiejętności zarządzania zespołem, delegowania zadań oraz analizowania postępów ich realizacji,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją,

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing (mile widziane)

  • Znajomość norm ISO 22716, 9001, 14001, 45001 oraz standardów IFS, BRC CP (mile widziane)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

  • Nastawienie na realizację celów, samodzielność oraz decyzyjność

  • Inicjatywa oraz odpowiedzialność w działaniu

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz gwarantowana podwyżka po pozytywnym przejściu okresu próbnego

  • Darmowy parking na terenie zakładu

  • Dofinansowanie do obiadów na stołówce zakładowej

  • Reklamowe produkty firmy co 3 msc. (środki piorące, środki czystości i kosmetyki)

  • Wczasy pod gruszą

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Bony świąteczne

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover), finansowana w 100 %

  • Karta Multisport Plus finansowana w 50%

  • Dogodna lokalizacja oddalona o 5 km od centrum miasta (dojazd liniami tramwajowymi: 3, 5 oraz autobusami linii 114, 900P, 9001)

  • Przejrzysta ścieżka kariery

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Persan Polska S.A.

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta.

Przewiń do profilu firmy