Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

  • Wrocław, Magnice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • 55-040 Magnice, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • 2019-08-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Działalność The Hut Group (THG) jest skupiona na zdrowiu, urodzie i prestiżowych odżywkach sportowych. Firma jest właścicielem i dystrybutorem wielu wiodących marek w tym LookFantastic.com, ESPA, Illamasqua, Grow Gorgeous, Mamma Mio, Mio Skincare i MyProtein.com – światowej marki odżywki sportowej.

    THG obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Magnice (pow. wrocławski)

    Główne zadania:

    • Efektywne zarządzanie zespołem Liderów Produkcji
    • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy w podległym obszarze
    • Terminowe i jakościowe realizowanie przyjętego planu produkcji
    • Organizowanie i sprawowanie nadzoru nad przepływem materiałów produkcyjnych
    • Skuteczna współpraca z działami wspierającymi proces produkcji
    • Monitoring sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Udział w projektach optymalizacyjnych, również poza obszarem zarządzania - poszukiwanie, inicjowanie i wdrażanie usprawnień
    • Przygotowywanie raportów produkcyjnych
    • Realizacja zakładanych wskaźników (KPI)
    • Rozliczanie zleceń produkcyjnych w systemie

    Kluczowe kompetencje:

    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników
    • Doświadczenie wyniesione z pracy w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
    • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, systemy typu ERP)
    • Gotowość do wykonywania pracy w systemie zmianowym
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z kolegami w Wielkiej Brytanii (wymóg konieczny)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Posiłki w kantynie pracowniczej tylko za 1 zł
    • Kartę Multisport