Oferta pracy

Kierownik Zmiany Produkcyjnej

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.O firmie

  • Wykroty, Polska
    Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

TECHNONICOL-INSULATION sp. z o.o.

Wykroty

Wykroty (pow. bolesławiecki)

TECHNONICOL jest jednym z największych producentów i dostawców materiałów pokryć dachowych, hydro- i termoizolacyjnych. Firma została założona w 1992 roku i od tego czasu zdobyła duże doświadczenie na rynku materiałów budowlanych. Jesteśmy dumni, że oferujemy nowoczesne materiały i technologie, które łączą globalną wiedzę i doświadczenie wyniesione z własnych ośrodków badawczo-rozwojowych. Nasze materiały są wykorzystywane w niemal każdym rodzaju budownictwa m.in do budowy domów, zakładów produkcyjnych, mostów, infrastruktury społecznej i innych obiektów, poprawiających poziom i jakość życia wielu ludzi na całym świecie.

Lokalizacja: Wykroty k/Bolesławca

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zmianą produkcyjną
  • organizowanie i nadzór pracy na linii produkcyjnej
  • udział w rekrutacji pracowników produkcyjnych (budowanie nowego zespołu)
  • przygotowanie produkcji oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników
  • analiza, raportowanie oraz poprawa wskaźników produkcyjnych oraz jakościowych
  • wprowadzenie działań usprawniających w procesie produkcji
  • dbałość o terminowość oraz wydajność linii produkcyjnej
  • udział w tworzeniu i wdrażanie instrukcji oraz monitorowanie ich przestrzegania
  • nadzór nad przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie i wiedza w zarządzaniu zespołami na produkcji
  • umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań
  • wiedza w zakresie bezpieczeństwa pracy
  • podstawowa znajomość prawa pracy
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
  • sumienność oraz nastawienie na długofalową współpracę
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • udział w budowie fabryki (projekt na etapie Greenfield)
  • pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. tj. Dz. U. z 2018 r poz. 1000 prowadzonych przez TECHNONICOL-INSULATION Sp. z o.o. z siedzibą w Nowogrodźcu.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy