Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Eviosys Packaging Polska sp. z o.o

  • Zastawna 38, Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Zastawna 38

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie obszaru produkcyjnego i nadzór pracy na liniach produkcyjnych

  • Dbałość o terminowość oraz wydajność na liniach produkcyjnych

  • Dbałość o ciągłość produkcji i jakość produkowanych wyrobów

  • Raportowanie wskaźników i wyników

  • Udział w projektach usprawniających w procesie produkcji (min. uruchomienie lub modernizacja linii, zwiększenie wydajności)

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów z zakresu BHP na powierzonym obszarze

  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów jakościowych

  • Kontrola nad przestrzeganiem przepisów i procedur podległych pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku mistrza zmiany, kierownika, lidera w zakładzie produkcyjnym - warunek konieczny

  • Gotowość do pracy zmianowej - warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z konsultantami zagranicznymi

  • Praktyczna znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników poparte sukcesami

  • Otwartość, komunikatywność, systematyczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność budowania relacji

  • Szczególna koncentracja na przestrzeganiu zasad BHP i ochrony środowiska

To oferujemy

  • Udział we wdrażaniu ciekawych projektów technicznych

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym

  • Motywacyjny system premiowy powiązany z realizacją powierzonych celów

  • Pakiet szkoleń miękkich związanych z zarządzaniem ludźmi

  • Szeroki zakres szkoleń technicznych

  • Możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego lub studiów podyplomowych

  • Opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dowóz do pracy z Gdańska Głównego i Tczewa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

  • Autobus zakładowy z Gdańska i Tczewa

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie opakowań blaszanych i aluminiowych na rynkach najszybciej rozwijających się.

Działamy w rożnych regionach geograficznych i produkujemy różnorodny asortyment opakowań blaszanych.

Przewiń do profilu firmy