Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany

ASG Poland S.A.O firmie

3845 brutto / godz.
  • 3 Maja 8, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

ASG Poland S.A.

3 Maja 8

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i nadzór nad pracą podległych pracowników

  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych

  • nadzór nad jakością i efektywnością procesów produkcyjnych

  • zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • rozliczenie czasu pracy podległych pracowników

  • wdrażanie, motywowanie oraz ocena podległych pracowników

  • przeprowadzenie szkoleń stanowiskowych

  • kontrola i analiza wskaźników KPI

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu dużym zespołem pracowników

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • umiejętność obsługi Excel

  • praca w systemie czterobrygadowym, dwunastogodzinnym

  • szeroko pojęta dyspozycyjność

  • doświadczenie w poligrafii

  • doświadczenie w kierowaniu produkcją

  • znajomość technologii w przemyśle poligraficznym

  • ogólna znajomość procesów druku, falcu, wykrawania, klejenia, szycia

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • premię uznaniowa w zależności od osiąganych wyników

  • pakiet socjalny: opieka medyczna

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

ASG Poland S.A. to międzynarodowa firma działająca od blisko 15 lat na polskim rynku. Należymy do grupy kapitałowej Atlas Holding LLC, z główną siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy liderem w branży poligraficznej w zakresie inżynierii opakowaniowej, projektowania graficznego, a także nadruku ozdobnego.

Przewiń do profilu firmy