Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany

MAAN sp. z o.o.O firmie

  • 3 Maja 8, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MAAN sp. z o.o.

3 Maja 8

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa realizacja planu produkcji

  • Zapewnienie i poprawa jakości wyrobów

  • Optymalizacja procesów w kierunku redukcji kosztów

  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji (ścisła współpraca z działem zakupów i magazynem)

  • Analiza prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego oraz zużycia materiałów

  • Monitorowanie poziomu zatrudnienia i dostosowanie go do aktualnych potrzeb

  • Zarządzanie zespołem kilkudziesięciu osób na różnych wydziałach, ocena realizacji zadań podległego zespołu

  • Opracowywanie, przedstawianie nowych rozwiązań, planów, analiz i wdrożenie ich w przedsiębiorstwie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie związane z zarządzaniem produkcją (branża metalowa)

  • Znajomość procesu obróbki blach oraz procesu lakierowania proszkowego

  • Znajomość programu CDN XL lub innego systemu ERP

  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w trudnych sytuacjach

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i przywódcze

  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją (Lean Manufacturing),

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym Excel

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii

  • Kartę Benefit System

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego

  • Świąteczne bonusy

  • Program rabatowy dla pracowników

  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników

  • 900m do stacji PKP/SKM Pruszków

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych. Ponad 35-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi klientami, wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie skutkują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy