Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany Recepcji

WROCŁAW Q HOTEL sp. z o.o. SPÓŁKA JAWNA

  • Praca zmianowa:tak
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szwedzka 7

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Jest osobą decyzyjną podczas swoich dyżurów zarówno w kontakcie z gośćmi jak i jako przedstawiciel działu we współpracy z innymi działami

  • Jest odpowiedzialny za wdrożenie nowych pracowników w zakresie organizacji pracy działu oraz szkolenie z systemu Protel

  • Tworzy nowe procedury celem usprawniania działalności operacyjnej recepcji i portierów

  • Prowadzi ewidencję dokumentów księgowych

  • Tworzy nowe procedury celem podnoszenia jakości usług i przekraczania oczekiwań gości

Nasze wymagania

  • Jesteś pasjonatką/pasjonatem hotelarstwa, która/y z entuzjazmem chce się rozwijać w sieci hotelowej

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem recepcji na stanowisku Kierownika Zmiany - warunek konieczny

  • Bardzo dobrze znasz język angielski ( znajomość kolejnego języka będzie dodatkowym atutem

  • Posiadasz umiejętność budowania i podtrzymywania relacji,

  • Znasz pakiet MS Office

  • Potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i sprawia Ci to przyjemność

  • Chętnie podejmujesz inicjatywę i jesteś otwarty na potrzeby Gości

  • Lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi

  • Potrafisz zapewnić prawidłowy i satysfakcjonujący przebieg pobytu Gości w hotelu

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, a także atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w miłym zespole i przyjazną, luźną atmosferę

  • Naukę od najlepszych oraz możliwości awansu (także w obrębie całej sieci)

  • Pracę w polskiej firmie, w prestiżowym hotelu

  • Możliwości korzystania z noclegów w hotelach naszej sieci na preferencyjnych warunkach

O nas

Q Hotel Plus Wrocław Bielany

to najnowszy obiekt sieci Q Hotel, w skład której wchodzi także pięć innych hoteli na terenie całego kraju.

Do naszego zespołu poszukujemy Kierownika Zmiany Recepcji.

Twoim miejscem pracy będzie zupełnie nowy obiekt o charakterze konferencyjno - eventowym zlokalizowany na Bielanach Wrocławskich (przy ul. Szwedzkiej 7), dający Ci możliwość nauki od praktyków branży i profesjonalistów.