Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany Restauracji Pizza Hut

AmRest Sp. z o.o. - Pizza HutO firmie

3 900–5 100
brutto / mies.
  • Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta,
  • Godziny pracy:
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zmian w restauracji
  • Analiza wyników oraz wybranych kategorii kosztowych
  • Zarządzanie pracownikami na zmianie
  • Tworzenie wyjątkowej atmosfery
  • Zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji naszych Gości

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • Chęć rozwoju, nauki, motywacja do działania
  • Pozytywna energia, komunikatywność
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełny etat
  • Doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie mile widziane

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie – oferujemy umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Pakiet benefitów dopasowany do Twoich potrzeb m.in.: pakiet medyczny, karta Multisport, vouchery zakupowe, prywatny program oszczędnościowy
  • Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego
  • Ekstra premie za osiągane wyniki
  • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wewnętrzne szkolenia
  • system premiowy

AmRest Sp. z o.o. - Pizza Hut

Radosne chwile to podstawa w Pizza Hut, znanej na całym świecie z pysznej pizzy i innych kultowych produktów. AmRest jest pionierem rozwoju tej marki od 1992 roku, kiedy to otworzyliśmy pierwszą restaurację w Polsce - na wrocławskim Rynku. Dziś, wraz z ponad 90 partnerami franczyzowymi, prowadzimy Pizza Hut w dziewięciu krajach Europy, serwując ponad 40 milionów pizz rocznie w prawie 500 restauracjach. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych doświadczeń w naszych restauracjach oraz doskonałych usług na wynos i z dostawą. Nasza bezproblemowa, sterowana cyfrowo usługa dostawy dostarcza wysokiej jakości produkty bezpośrednio do Twojego domu. Słynne menu Pizza Hut obejmuje pizzę opartą na kultowym cieście PAN - puszystym w środku, chrupiącym na zewnątrz, a także cienkim i chrupiącym cieście w stylu San Francisco.

W Pizza Hut wszystko kręci się wokół pizzy, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła. Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze i odkrywania talentów, jakie rozwijają się pod naszym dachem.

Jeśli jesteś osobą otwartą, cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy i chcesz rozwijać się z nami na okrągło – zapraszamy. Z nami rozwiniesz swoje kompetencje, nauczysz się prowadzić biznes, zarządzać zespołem i podejmować niezależne decyzje. Rozwiniesz również swoje umiejętności przywódcze. Znamy przepis na udaną karierę i chcemy się nim dzielić na okrągło.

Kierownik Zmiany Restauracji Pizza Hut, Pruszków