Logo Pracuj.pl

Kierownik Zmiany Restauracji - Supervisor

Hard Rock CafeO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zmian w restauracji
  • Analiza wybranych kategorii kosztowych
  • Zapewnianie 100% satysfakcji Gości poprzez dbałość o utrzymanie najwyższych standardów sieci Hard Rock Cafe
  • Rekrutacja pracowników i budowanie zespołu

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w pracy z Klientem w branży gastronomicznej - warunek konieczny
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Dobra organizacja pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa i uznaniowy bonus kwartalny)
  • Pakiet medyczny
  • Szeroki pakiet szkoleń

O nas

Restauracje Hard Rock Cafe już od ponad 50 lat ucieleśniają ducha muzyki rockowej na świecie. Sieć należąca do Seminole Hard Rock Entertainment Inc. jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, skupiającą wokół siebie łącznie 239 lokalizacji, w tym restauracje, hotele oraz kasyna działające w 68 krajach.

Kierownik Zmiany Restauracji - Supervisor, Gdańsk