Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany Restauracji - Supervisor

Hard Rock Cafe

  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Restauracje Hard Rock Cafe już od ponad 50 lat ucieleśniają ducha muzyki rockowej na świecie. Sieć należąca do Seminole Hard Rock Entertainment Inc. jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, skupiającą wokół siebie łącznie 239 lokalizacji, w tym restauracje, hotele oraz kasyna działające w 68 krajach.

Zadania Kierownika Zmiany Restauracji:

  • Prowadzenie zmian w restauracji
  • Analiza wybranych kategorii kosztowych
  • Zapewnianie 100% satysfakcji Gości poprzez dbałość o utrzymanie najwyższych standardów sieci Hard Rock Cafe
  • Rekrutacja pracowników i budowanie zespołu

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w pracy z Klientem w branży gastronomicznej - warunek konieczny
  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom
  • Dobra organizacja pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa i uznaniowy bonus kwartalny)
  • Pakiet medyczny
  • Szeroki pakiet szkoleń

Ogłoszenie archiwalne