Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik zmiany restauracji

Crystal Mountain 5*

  • Bukowa 19a, Wisła
    Wisła, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Bukowa 19a

Wisła

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie restauracją – dbałość o jakość oferty jak i jakość świadczonych usług

  • Organizowanie pracy i zarządzanie podległym zespołem (ustalanie grafików, rozliczenie czasu pracy itp.)

  • Rozwój podległego zespołu – przeprowadzanie szkoleń i bieżący instruktaż

  • Egzekwowanie standardów jakości i zasad świadczonego serwisu w gastronomii (5*)

  • Aktywne budowanie profesjonalnych relacji z Gośćmi

  • Przygotowanie raportów i analiza wyników operacyjnych restauracji

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami oraz składanie zamówień (restauracja/ bary)

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata)

  • Hotelarstwo i gastronomia są Twoją pasją

  • Praca w operacji daje Ci dużo satysfakcji

  • Potrafisz bardzo dobrze zorganizować pracę sobie oraz zespołowi

  • Umiesz i lubisz nawiązywać kontakt i prowadzić swobodną rozmowę z gościem

  • Wyróżnia Cię wysoka kultura osobista i zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie

  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację (mile widziany)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - praca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Preferencyjne warunki zakwaterowania oraz wyżywienia

  • Zniżki pracownicze na korzystanie z obiektów należących do Grupy Górskie Resorty

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w 5* hotelu

  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy

  • Elastyczny czas pracy - praca zmianowa

  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa

O nas

Górskie Resorty to grupa komfortowych obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż hotele”, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain 5* to nasz nowy Hotel w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości m.in. 491 pokoi, aquapark, bogato wyposażoną strefę SPA & Wellness, Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, a także centrum biznesowe o pow. 1300 mkw. Otwarcie miało miejsce w lutym 2021 r.