Oferta pracy

Kierownik Zmiany

Lambertz Polonia Sp. z o.o.O firmie

Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Katowicka 170

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego zmiany produkcyjnej

  • zarządzanie podległym zespołem ok. 60-70 osób

  • zagwarantowanie zgodności funkcjonowania działu produkcji z procedurami, normami i zasadami firmy oraz polityką bezpieczeństwa

  • współudział w projektach usprawniania i optymalizacji procesów produkcyjnych

  • codzienna analiza realizacji zadań oraz raportowanie wyników produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • preferowane doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej

  • samodzielność w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu

  • skuteczność w zarządzaniu dużym zespołem pracowników

  • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży spożywczej o zasięgu międzynarodowym

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dofinasowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą”, premie świąteczne etc.)

  • dofinansowanie do pakietu sportowego OK System

  • imprezy integracyjne

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz

Lambertz Polonia Sp. z o.o. jest częścią Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech i jednego z największych na świecie. Od prawie 330 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o tradycję, wysoką jakość produktów i stabilne warunki zatrudnienia dbając jednocześnie o rozwój pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.