Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Zmiany – Shift Leader

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 02.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. – firma zajmująca się spedycją międzynarodową lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem i dystrybucją towarów, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k. Wrocławia
    Rodzaj pracy: umowa o pracę
    Opis stanowiska:
    • Nadzór i koordynowanie pracy pracowników
    • Planowanie i organizowanie pracy zespołu
    • Realizacja wyznaczonych zadań i celów
    • Zapewnienie ciągłości operacji magazynowych
    • Zachowanie standardów organizacji pracy i porządku na magazynie
    • Kontrola czasu pracy pracowników i podległego zespołu
    • Współpraca z menadżerami
    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość j. angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracach magazynowych
    • Ukończony kurs na wózki widłowe

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia (umowę o pracę)
    • Pomoc w zdobyciu uprawnień UDT na wózki widłowe
    • Prywatną opiekę medyczną
    • System benefitów (dofinansowanie do posiłków, karta Multisport, opieka medyczna, bony świąteczne, benefity od firmy i inne)
    • Darmowy transport pracowniczy z kierunków:
      • Wrocław
      • Wysoka
      • Brzeg Dolny
      • Piława Dolna-Dzierżoniów-Gilów-Niemcza-Wilków Wielki-Sienice-Kondratowice- Jezierzycie Wielkie
      • Jawor- Niedaszów- Rogoźnica- Goczałków- Strzegom- Udanin- Kostomłoty
      • Nysa- Makowice- Skoroszyce- Chrościna- Grodków
      • Wałbrzych- Mokrzeszów- Świdnica- Marcinowice- Biała- Chwałków- Gniechowice
      • Słupiec-Nowa Ruda- Drogosław- Ludwikowice Kłodzkie- Głuszyca
      • Boguszów Gorce- Wałbrzych- Świebodzice- Świdnica- Pszenno- Szczepanów- Strzelce- Tworzyjanów- Mirosławice
      • Legnica- Kunice- Prochowice- Budziszów Wielki- Nowa Wieś Wrocławska
      • Ostroszowice- Bielawa-Pieszyce- Uciechów- Kołaczów- Oleszna- Świątniki- Sobótka

    CV w języku polskim ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ z nazwą stanowiska w tytule.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”

    Informujemy, że Administratorem danych jest Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowa 121C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.