Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Zmiany / Shift Leader

vidaXL Logistics Services Sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany (ok. 100-300 osób )

  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników

  • Realizowanie założeń KPI

  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach

  • Ustalanie harmonogramu pracy oraz ewidencjonowanie czasu pracy pracowników magazynu

  • Rozwój, planowanie, organizacja i nadzór nad procesami magazynowymi

  • Ustalanie priorytetów oraz zapewnienie najwyższej jakości i terminowości działań magazynowych

  • Dbanie o rzetelną realizację prac zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami

  • Ciągłe doskonalenie procesów magazynowych

  • Dbałość o prawidłowy poziom i obieg zapasów magazynowych

  • Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników

  • Budowanie świadomości pracowników dotyczącej zasad BHP oraz zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy

  • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w zarządzaniu dużą grupą pracowników- warunek konieczny

  • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu oraz delegowania zadań

  • Doświadczenie w pracy na systemie ERP

  • Skrupulatność w przygotowywaniu i pracy z dokumentacją

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność definiowania priorytetów

  • Nastawienie na szukanie nowych rozwiązań oraz usprawnień procesów

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • Dyspozycyjność, elastyczność, otwartość

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Doświadczenie w budowaniu zespołu

  • Znajomość Kodeksu Pracy

  • Dobra organizacja czasu pracy swojego oraz podległego zespołu

  • Znajomość procesów magazynowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie miesięczne z perspektywą wzrostu wraz z nabywaniem doświadczenia i umiejętności

  • premię miesięczną uzależnioną od wyników pracy

  • pakiet świadczeń dodatkowych: współfinansowanie dojazdów do pracy, ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę lekarską, darmowe napoje

  • pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym (bez pracy w porze nocnej)

vidaXL to dynamiczna, międzynarodowa firma, która ceni ambitne i ciekawe świata osoby i oferuje im możliwości rozwoju. Jeżeli chcesz stać się częścią międzynarodowej organizacji, która właśnie otwiera centrum logistyczne i poszukujesz dynamicznego środowiska pracy – nie wahaj się – APLIKUJ!

Nasza międzynarodowa kultura z pewnością łączy takie cechy jak: ambicja, satysfakcja z pracy oraz optymalne wykorzystywanie możliwości

Przewiń do profilu firmy